Banner Engineering THM043C3
HMI: 4.3 in TFT LCD with LED Back Light
Resolution: 480 X 272; 65535 Colors; Supply Voltage: 12-24 V dc
2 USB Ports; 64M Flash Memory
Operating Temperature: -10…
Description
2 USB Ports; 64M Flash Memory
Operating Temperature: -10? to 50?
Specification
| Item Status | RELEASED |
|---|---|
| Hmi Type | Compact |
| Battery Backup Memory | 128 KB |
| Display Size(Cm) | 10.92 |
| Dimension | 129.0mm x 103.0mm x 26.3mm |