Banner Engineering LEDRRV80X80M
VE Series 80 x 80 mm Ring Light
Visible Red LED; 24 V dc
0.3 m (1 ft) Cable with 3-pin male Connector
Connects to VE Smart Camera
Description
Visible Red LED; 24 V dc
Connects to VE Smart Camera
|---|---|
| Cable Length (M) | 0.3 |
| Item Status | RELEASED |
| Housing Style | Rectangular |
| Color | Red |
| Window Material | Acrylic |
| Connection Type | Pigtail QD |
| Qd Type/Cable Length | 300 mm; M8 |