Banner Engineering S22LGXXPQP
S22 EZ Light – 22 mm – IP67
Single Color: Green
10-30 V dc PNP Input
150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD
Description
S22 EZ Light – 22 mm – IP67
Single Color: Green
10-30 V dc PNP Input