Banner Engineering S22LGRYNQP
S22 EZ Light – 22 mm – IP67
Three Color: Green Red Yellow
10-30 V dc NPN Input
150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD
Description
S22 EZ Light – 22 mm – IP67
Three Color: Green Red Yellow
10-30 V dc NPN Input