Banner Engineering S18LGXRPQP
S18 EZ-LIGHT – 18 mm – IP67
Two Color: Green Red
10-30 V dc PNP Input
150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD
Description
S18 EZ-LIGHT – 18 mm – IP67
Two Color: Green Red
10-30 V dc PNP Input