Banner Engineering S18DLHRQP
S18 EZ-LIGHT Daylight Visible High Intensity 18 mm 1-Color
Voltage: 9-30 V dc; Environmental Rating: IP67
Color: Red; Input: PNP
150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pig…
Description
Color: Red; Input: PNP
150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD