Banner Engineering PSB4MK-24-25-Q0Q5
DC Power Supply BENC4 Assy
Input Supply 85-264 V ac 50/60 Hz 120-370 V dc
Output: 24 V 2.5 A
Terminal Block Connectors
Input: 3-pin Mini Integral QD
Output: 300…
Description
DC Power Supply BENC4 Assy
Output: 24 V 2.5 A
Terminal Block Connectors
Input: 3-pin Mini Integral QD
Output: 300 mm (12 in) M12 Pigtail QD