Banner Engineering ACC-WLC60-340-GSK-FDA-1
Accessory: Gasket for WLC60 FDA Approved
Blue Silicone
SIZE 340 mm x 60 mm; 1.5 mm thick
Quantity: 1
Description
Blue Silicone