Fast delivery within 72 Hours
Wago 852-9101
DNV Carrier rail adapter; for ETHERNET Switches 852-111/ 852-1111 marine approval; – 852-9101
Request for Quote
Shipping & Delivery
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
5-6 Days
From €20
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From €40
-
Warranty 1 year
-
Free 30-Day returns
Description
DNV Carrier rail adapter; for ETHERNET Switches 852-111/ 852-1111 marine approval; – 852-9101
Specification
Physical data
| Width | 20 mm / 0.787 inch |
|---|---|
| Height | 9.6 mm / 3.779 inch |
| Depth | 102.2 mm / 40.236 inch |
Mechanical data
| Weight | 32.8 g |
|---|
Commercial data
| Packaging type | BOX |
|---|---|
| Country of origin | TW |
| GTIN | 4055143328654 |
| Customs tariff number | 85177000000 |
Product Classification
| UNSPSC | 43,223,306 |
|---|---|
| eCl@ss 10.0 | 27-37-04-19 |
| eCl@ss 9.0 | 27-37-04-19 |
| ETIM 9.0 | EC001024 |
| ETIM 10.0 | EC001024 |
| ECCN | 5A992.C |
Environmental Product Compliance
| RoHS Compliance Status | Compliant,No Exemption |
|---|
Commercial data
| PU (SPU) | 1 pcs |
|---|---|
| Packaging type | Box |
| Country of origin | TW |
| GTIN | 4055143328654 |
| Customs tariff number | 85177100000 |
Mechanical data
| Weight | 32.8 g |
|---|---|
| Color | - |
Physical data
| Width | 20 mm / 0.787 inches |
|---|---|
| Height | 9.6 mm / 3.779 inches |
| Depth | 102.2 mm / 40.236 inches |
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Wago 852-9101” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.