Fast delivery within 72 Hours
Wago 821-154
Rail-mount terminal block set; L-BOXX® 102; 20xx, 21xx, 22xx Series 821-154
Request for Quote
Shipping & Delivery
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
5-6 Days
From €20
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From €40
-
Warranty 1 year
-
Free 30-Day returns
Description
Rail-mount terminal block set; L-BOXX® 102; 20xx, 21xx, 22xx Series 821-154
Specification
Physical data
| Width | 445 mm / 17.52 inches |
|---|---|
| Height | 118 mm / 4.646 inches |
| Depth | 358 mm / 14.094 inches |
Material data
| Note (material data) | Information on material specifications can be found here |
|---|---|
| Fire load | 34.054 MJ |
| Weight | 4190.7 g |
Commercial data
| PU (SPU) | 1 pcs |
|---|---|
| Packaging type | box |
| Country of origin | CN |
| GTIN | 4055143890960 |
| Customs tariff number | 85369010000 |
Product Classification
| UNSPSC | 39121405 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| ECCN | NO US CLASSIFICATION |
Environmental Product Compliance
| RoHS Compliance Status | Compliant,No Exemption |
|---|
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Wago 821-154” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.