Fast delivery within 72 Hours
Wago 762-9325
Flush-Mounted Housing for Touch Panel 600; 39.6 cm (15,6″); 80.0 mm 762-9325
Request for Quote
Shipping & Delivery
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
5-6 Days
From €20
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From €40
-
Warranty 1 year
-
Free 30-Day returns
Description
Flush-Mounted Housing for Touch Panel 600; 39.6 cm (15,6″); 80.0 mm 762-9325
Specification
Physical data
| Width | 420 mm / 16.535 inches |
|---|---|
| Height | 282 mm / 11.102 inches |
| Depth | 80 mm / 3.15 inches |
| Panel cutout (W x H) | (409 x 271) mm |
Mechanical data
| Weight | 2120 g |
|---|
Environmental requirements
| Ambient temperature (operation) | -20 … +40 °C |
|---|
Commercial data
| PU (SPU) | 1 pcs |
|---|---|
| Packaging type | Box |
| Country of origin | DE |
| GTIN | 4066966117028 |
| Customs tariff number | 73089059000 |
Product Classification
| UNSPSC | 43,212,002 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002584 |
| ETIM 10.0 | EC002584 |
| ECCN | NO US CLASSIFICATION |
Environmental Product Compliance
| RoHS Compliance Status | Compliant,No Exemption |
|---|
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Wago 762-9325” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.